Važne obavijesti za praćenje nastave na daljinu

Autor: Nikolina Tržok Boldin, 16. 3. 2020.

RAZREDNA NASTAVA primarno prati HRT3. Učiteljice stavljaju radne listiće i dodatne edukativne materijale na web stranicu škole – na početnom zaslonu u lijevoj alatnoj traci u rubrici Razredna nastava. U prostoru za određeni razred nalazit će se upute i zadaci po predmetima i rasporedu za tekući radni dan. Učenici prate upute, rješavaju postavljene zadatke u radnim materijalima (čitanka, udžbenici, radne bilježnice, listići…). Iznimno, predmetne učiteljice i učitelji: Vjeronauka, Engleskoga jezika i Njemačkoga jezika će svoje materijale stavljati u traci pod svoj predmet (ne u Razrednu nastavu). Svaki dan će se prema rasporedu rada stavljati novi zadaci koje treba pravovremeno rješavati.

Raspored nastave „Škola na Trećem“ na HRT3:

Razred

1. razred OŠ

počinje u 8.00 sati

2. razred OŠ

počinje u 10.00 sati

3. razred OŠ

počinje u 13.00 sati

4. razred OŠ

počinje u 15.00 sati

PREDMETNA NASTAVA prati samo web stranicu škole. U žutoj traci u rubrici predmeta nalazit će se linkovi na koje se učenici povezuju i ulaze u virtualne razrede koje su za njih osmislili njihovi predmetni učitelji. Nije nužno pratiti virtualne razrede koje je pripremilo Ministarstvo znanosti i obrazovanja jer se razlikuju od godišnjeg plana OŠ Žakanje.

Faza testiranja digitalnih nastavnih materijala traje do srijede, 18. ožujka. Molimo za strpljenje i razumijevanje. Trenutno je najvažnije pratiti web stranicu OŠ Žakanje.

Jasmina Katunić