Uspjesi učenika na natjecanjima

Autor: Blaženka Pavlović Mlačak, 28. 3. 2014.

Kao i svake godine do sada naši učenici su uz vodstvo i pratnju svojih mentora bili na mnogim natjecanjima te ostvarili vrlo dobre rezultate.

Na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika prvo mjesto osvojio je Valentino Mihalić, učenik 8.razreda PŠ Kamanje. Valentino će zajedno sa svojom mentoricom Jelicom Ojdanić početkom petog mjeseca i na Državno natjecanje.

Školu će na Državnom natjecanju predstavljati i Sebastian Vardijan, Mario Vardijan i Filip Sudac, učenici 8.razreda, i to u kategoriji Smotre mladih poduzetnika (Tehnička kultura). Njihova mentorica je Elvira Špelić Vidović.

Od ostalih uspjeha treba istaknuti prvo mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike koje je osvojiio Mateo Mravunac. Antonio Guštin  zauzeo je 11.mjesto.

Na natjecanju iz infomatike Martin Bekelja, učenik 8. razreda PŠ Kamanje zauzeo je 2. mjesto. Njegov mentor je Zoran Dimovski.

Naša ekipa (Lana Majhan, Josip Mihelić, Diana Vardijan, Anamarija Petrušić) uz mentorstvo Gabi Tomašić osvojila je 2.mjesto na županijskoj Vjeronaučnoj olimpijadi.

Mateo Mravunac bio je prvi i na Županijskom natjecanju iz tehničke kulture, u kategoriji Maketarstva i modelarstva.U kategoriji fotografije Roman Radman zauzeo je 3.mjesto. Antonio Guštin  zauzeo je 2.mjesto, a Josip Mihelić 3.mjesto u kategorije Robotike. Njihova mentorica je Elvira Špelić Vidović.

Na Županijsko natjecanje iz geografije profesorica Ana Košpić povela je 6-ero učenika. Najuspješniji je bio Mateo Mravunac koji je zauzeo 3. mjesto u konkurenciji petih razreda dok je Josip Slanac bio 13. Učenica 7.razreda Anamarija Petrušić osvojila je 11.mjesto, a učenici 8.razreda Sebastian Vardijan  i Valentino Mihalić treće te šesto mjesto.

Na natjecanju iz engleskog jezika sudjelovali su Valentino Mihalić koji je  šesti te Dora Jurinčić koja je zauzela 20.mjesto.

Od naših predstavnika na Županijskom natjecanju iz kemije (koje je održano u našoj školi ) Filip Hajsan zauzeo je 5.mjesto, a Diana Vardijan 20.mjesto.

Četvero učenika  upućeno je na Županijsko natjecanje iz povijesti pod mentorstvom Ivane Vuković. Ivan Mihalić (7.razred) zauzeo je trinaesto mjesto,  Jakov Ladika (7.razred) petnaesto mjesto. Učenici 8. razreda Tomislav Beg i Marija Rađenović zauzeli su 15. i 16.mjesto.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima za postignutim rezultatima!