Božićna priredba OŠ Žakanje

Autor: Duško Rupčić, 21. 12. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

Ugođaj i ozračje Božića vraća nas u okrilje obitelji, ljubavi, prijateljstva, milosrđa i istinskih životnih vrijednosti. Ljepotom i slavljenjem Rođenja uvijek se vraćamo i nama samima. U slavljenju Božića na najbolji mogući način sjedinjuju se VJERA, LJUBAV, LJEPOTA I NADA. Sve te vrijednosti pokušali smo u ovom predblagdanskom razdoblju približiti i našim učenicima koji su sa svojim učiteljicama i učiteljima priredili prigodni blagdanski program. Ove godine na jedan sasvim drugačiji način, virtualnom božićnom priredbom.

Učenici su zabavom, glumom, blagdanskim dječjim pjesmama i plesom s veseljem ispratili prvo polugodište i 2020. godinu.

U ime svih učenika i djelatnika Osnovne škole Žakanje želimo vam čestit i blagoslovljen Božić te uspješnu i zdravu Novu 2021. godinu.

Jasmina Katunić

Kako je ove godine bilo na blagdanskim priredbama u OŠ Žakanje i PŠ Kamanje pogledajte na video snimku (klik na fotografiju):

Izvor: Valentina Perla, Jasmina Jurinčić, Ankica Klanfar, Željka Vukčevič, LIdija Vidoni, Snježana Mus, Sanja Crnić, Karolina Ribarić, Irena Predović Drakulić, Lorena Sopčić, Duško Rupčić, Renata Lorković Rehorić, Dubravka Kostelac, Gabi Tomašić, Darinka Horvat, Mateja Gržan, Jelica Ojdanić, Ivana Vuković, Vedran Kormoš