Božićne priredbe

Autor: Nikolina Tržok Boldin, 26. 12. 2018.

Završetak prvog polugodišta u OŠ Žakanje obilježili smo u petak, 21. prosinca dvjema božićnim priredbama...

U MŠ Žakanje na priredbi smo ugostili dožupanicu Karlovačke županije i našu bivšu ravnateljicu, gospođu Vesnu Hajsan Dolinar, ravnatelja OŠ Netretić gospodina Popovića, ravnateljicu DV Čarolija gospođu Mirjanu Bregar te načelnika Općine Žakanje, gospodina Jurkaša kao i većinu roditelja, braću, sestre, bake i djedove, bivše učenike i djelatnike. Na samom početku priredbe imali smo čast od učenica OŠ Netretić primiti betlehemsko svjetlo mira. Nakon što se svima prisutnima obratila ravnateljica škole, učenici su nas uveli u božićno raspoloženje raznim igrokazima, pjesmama zbora, sviranjem tamburica, plesovima i recitacijama. Božićni ugođaj nastavljen je na priredbi u PŠ Kamanje gdje su učenici također pokazali svoj talent u pjevanju, sviranju i plesu. Pohvale svima, kako učenicima tako i vrijednim učiteljicama koje su ih sa strpljenjem pripremale.

Fotografije s priredbi možete vidjeti klikom na linkove: Priredba u MŠ Žakanje i Priredba u PŠ Kamanje. Pogledajte i kratku video snimku s božićnih priredbi.

Izvor: Nikolina Tržok Boldin, Duško Rupčić